AO3 News

Post Header

Published:
2018-02-13 11:19:44 -0500
Original:
Welcome to Feedback Fest 2018
Tags:

Feedback Fest 2018

Międzynarodowy Dzień Twórczości Fanowskiej jest tuż za rogiem! Świętowanie rozpoczynamy przed czasem z Feedback Fest, jednym z naszych zaplanowanych wydarzeń

Na czym to polega?

Wiemy, że czytasz to, ponieważ kochasz twórczość fanowską! Przejdźmy więc do szczegółów.

Pozostaw tutaj komentarz polecający przynajmniej trzy prace i powiedz coś o powodach, dla których tak je uwielbiasz i sądzisz, że inni powinni je poznać. Możesz również zamieścić link do posta z rekomendacją zamieszczoną gdzie indziej i oznakowaną tagiem #IFDFest. Pamiętaj, że fanowskie społeczności, newslettery, archiwa i inne źródła również są formą twórczości fanowskiej, istnieje więc wiele możliwości.

Ale to nie koniec! Zamierzamy bowiem wręczyć po jednej nagrodzie czterem wylosowanym uczestnikom.
Tymi nagrodami są:

  1. Kopia edycji limitowanej antologii Ghosts of Albion Initiation podpisanej przez współautorów Amber Benson oraz Christophera Goldena (#569 z 750 kopii)
  2. Kopie serii komiksowej Buffy: Postrach wampirów, wydania #1-4
  3. Brazen, autorstwa Penelope Bagieu
  4. The Prince and the Dressmaker, autorstwa Jen Wang

Podziękowania przesyłamy w stronę First Second Books i Akashy za ufundowanie nagród. Nagrody będą wysyłane na cały świat, więc każdy może wziąć udział. By zostać zakwalifikowanym do losowania dodaj komentarz lub post z rekomendacją do 16 lutego i dopisz “TAK”, byśmy wiedzieli, że chcesz wziąć udział w losowaniu. I do wszystkich, którzy sprawdzają rekomendowaną twórczość fanowską - nie zapomnijcie o zostawieniu komentarzy, polubień, kudos i innych dowodów miłości do fanów-twórców, by pomóc w szerzeniu radości!


OTW jest organizacją non-profit, w skład której wchodzą projekty AO3, Fanlore, Drzwi Otwarte, TWC oraz Wsparcie Prawne OTW. Jesteśmy fanowską organizacją całkowicie utrzymywaną przez darowizny, której personel składa się w całości z wolontariuszy. Dowiedz się o nas więcej na stronie OTW. By dowiedzieć się więcej o grupie wolontariuszy, która przetłumaczyła ten wpis, sprawdź stronę Komisji Tłumaczeń.