AO3 News

Post Header

Published:
2018-02-13 11:19:06 -0500
Original:
Welcome to Feedback Fest 2018
Tags:

Oslava odezvy 2018

Mezinárodní den fanouškovské tvorby už se blíží! My s oslavami začneme už dříve jednou z našich naplánovaných událostí - Oslavou odezvy!

Jak to funguje?

Víme, že milujete fanouškovskou tvorbu, proto také čtete tento článek! Ale co nám to trochu upřesnit?

V komentáři pod tímto článkem doporučte alespoň tři fanouškovské práce a zanechte pár slov o tom, proč se vám zrovna tato díla líbí a proč si myslíte, že by je měli vyzkoušet i ostatní. Také můžete zanechat odkaz na vlastní stránku s doporučeními vytvořenou jinde a opatřenou tagem #IFDFest. Nezapomeňte, že komunity, zpravodaje, archivy a další podobné zdroje jsou také fanouškovské práce, takže možností je opravdu hodně.

A to ještě není všechno! Čtyřem náhodně vybraným účastníkům Oslavy odezvy věnujeme jednu z těchto cen:

  1. Výtisk limitované edice antologie Ghosts of Albion Initiation podepsaný autory Amber Benson a Christopherem Goldenem (výtisk číslo 569 ze 750 výtisků)
  2. Výtisk sešitů 1-4 komiksové série Buffy, přemožitelka upírů
  3. Brazen, od autorky Penelope Bagieu
  4. The Prince and the Dressmaker, od autorky Jen Wang

Velké díky nakladatelství First Second Books a Akashe za věnované ceny. First Second Books bude ceny zasílat mezinárodně, takže šanci mají všichni účastníci. Stačí, když svůj komentář zanecháte do 16. února a uvedete v něm “YES” (ano), abychom věděli, jestli se do náhodného výběru chcete zařadit.
A pokud dáte doporučeným dílům šanci, tak nezapomeňte zanechat komentář, dát like, kudos a další komplimenty pro jejich tvůrce, aby se fanouškovské nadšení mohlo šířit dál.


OTW je nezisková kmenová organizace zastřešující množství projektů, včetně AO3, Fanlore, Otevřených dveří, TWC a Právní obrany OTW. Jsme fanoušky vedená a zcela příspěvky podporovaná organizace s personálem sestaveným čistě z dobrovolníků. Více informací o nás najdete na stránkách OTW. Pokud se chcete dozvědět více o týmu dobrovolníků, který tento článek přeložil, podívejte se na stránky Překladu.