AO3 News

Post Header

Published:
2018-01-01 14:23:45 -0500
Original:
Happy holidays from the Archive of Our Own!
Tags:

Kamēr citi gatavojas svinēt 2017. gada beigas, mēs vēlētos pateikt paldies mūsu lietotājiem par viņu pacietību un atbalstošajiem komentāriem kamēr mēs kopā cīnijāmies ar dikstāvi, mēstuļu problēmām un sarežģījumiem infrastruktūras uzlabojumos. Mēs paveicām daudz no tā, ko cerējām paveikt šajā gadā un pievienojām vairāk lietas savam ‘to-do’ sarakstam priekš nākamā gada. Paldies, ka palikāt ar mums!

Kā jau Tu drošvien zini, mums vajadzēja atslēgt ielūgumu pieprasījumus eksistējošajiem lietotājiem (sakarā ar aizskarošām darbībām no mēstuļu sūtītājiem) un samazināt ielūgumu skaitu, kurus mēs izsūtam no mūsu ielūgumu rindas. Tā rezultātā, cilvēkiem ir nācies gaidīt lai izveidotu profilu Archive of Our Own - AO3 (Mūsu Pašu Arhīvā) ilgāk nekā mums patiktu. Tamdēļ, brīvdienās mēs izsniedzam 1 kopīgojamu ielūgumu katram eksistējošam profilam:

  • kuram pašlaik nav neviena ielūguma un
  • ir vecāks par pusgadu un
  • ir atstājis vismaz 10 komentārus, vai ir publicējis vismaz 1 darbu

(Atvaino, mums bija jānodrošina, ka mēs nejauši nejauļam mēstuļu sūtītājiem uzaicināt visus savus draugus - mēstuļu sūtītājus - tamdēļ bija jāpiemēro daži ierobežojumi.)

Apskati mūsu BUJ (pieejams dažnedažādās valodās) lai uzzinātu kā nosūtīt ielūgumu. Tu vari, vai nu nosūtīt ielūguma kodu caur e-pastu, vai kopēt-ielīmēt kodu lai dalītos ar to citādāk. Tādā gadījumā, mūsu BUJ ir atrodama informācija par to kā izmantot ielūguma kodu lai izveidotu kontu.

Laimīgu apdāvināšanu!