AO3 News

Post Header

Published:
2017-11-22 11:41:07 -0500
Original:
Automatically hiding spam works
Tags:

Przez kilka ostatnich tygodni Archive of Our Own – AO3 (Nasze Własne Archiwum) miało do czynienia z niezwykle dużą ilością prac będących spamem, stworzonych, by reklamować streamy wydarzeń sportowych. Podjęliśmy już pewne kroki, aby poradzić sobie z tym problemem i w ciągu nadchodzących kilku dni podejmiemy jeszcze jeden - automatyczne ukrywanie prac, które według naszej usługi wykrywania spamu są spamem.

Wykrywacza spamu używaliśmy za kulisami już od jakiegoś czasu, a jego trafność w identyfikacji prac i komentarzy będących spamem wynosi 99,3%. Oznacza to, że szansa na błędne oznaczenie pracy nie będącej spamem jako spam jest niewielka.

Jeśli twoja praca została oznaczona jako spam, wyślemy ci informującego o tym maila. Nasz zespół Nadużyć przejrzy twoją pracę tak szybko, jak tylko będzie mogła i jeśli nie jest ona spamem, pojawi się na AO3. Prace znajdujące się w kolejce spamowej nie będą przeglądane pod kątem innych naruszeń Regulaminu Serwisu.

Przepraszamy wszystkich użytkowników, których prace są błędnie oznaczone jako spam, a także wszystkich tych, którzy aktualnie czekają na nasze przejrzenie i zrealizowanie ich prośby o zaproszenie. Zdajemy sobie sprawę, że jest to frustrująca sytuacja, ale te kroki są konieczne, by pomóc nam dostarczyć doświadczenie wolne od spamu dla wszystkich użytkowników.

Dziękujemy za współpracę, a jeśli gdziekolwiek zauważycie jakikolwiek spam, który nam umknął, prosimy o zgłoszenie tego do Nadużyć!