AO3 News

Post Header

Published:
2017-11-22 11:33:48 -0500
Original:
Automatically hiding spam works
Tags:

V posledních týdnech se Archive of Our Own - AO3 (Náš vlastní archiv) potýkal s nezvykle vysokým množstvím spamových prací vytvořených za účelem propagace živých přenosů a sportovních událostí. Podstoupili jsme několik kroků s cílem vypořádat se s nimi a v několika příštích dnech máme v plánu ještě jeden další: automatické skrývání prací označených naším pátracím systémem jako spam.

Užíváme tento systém v pozadí již nějakou dobu a jeho úspěšnost, když přijde na identifikaci spamových prací a komentářů na AO3, je 99,3 %. To znamená, že existuje malá šance, že některé práce budou nesprávně označeny jako spam.

Pokud je vaše práce označena jako spam, zašleme vám email s upozorněním. Náš tým Dohledu se na vaši práci podívá, jak nejdříve to jen bude možné, a odkryje ji v případě, že se o spam nejedná. Práce ve spamové frontě nebudou prohlíženy pro jiná porušení Smluvních podmínek.

Omlouváme se všem uživatelům jejichž práce jsou nesprávně označeny jako spam a všem, kteří v současné době čekají na vyhodnocení a uznání jejich pozvánek. Uvědomujeme si, že tato situace je frustrující, ale tyto kroky jsou nezbytné pro dodání spamem neposkvrněné zkušenosti pro všechny uživatele.

Děkujeme, že s námi máte strpení a pokud uvidíte jakýkoliv spam, který nám unikl, prosíme nahlaste to výboru pro Dohled!